Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Neizskaidrotais

Ukrainā virs kara lauka nofilmēts cigārveida NLO

Pasaules medijus apskrējusi tabloīdā Daily Mail 27.februārī publicēta ziņa, ka ukraiņu karavīri kādā no frontes iecirkņiem Doņeckas apgabalā nofilmējuši nezināmu lidojošu objektu - NLO. Neparasto objektu kadrā notvēruši 406.atsevišķās artilērijas brigādes cīnītāji ar bezpilota kvadrokoptera Mavic 3T palīdzību. Objekts ir izstieptā cigāra formā, ap viņu vērojama aura.

Lasīt tālāk...

Saulriets Svitenē ar NLO?

Reizi pa reizītei mūsu lasītāji atsūta Mazajam Zaļajam kādu neparastu notikuma aprakstu vai jocīgu foto. Šoreiz interesantu fotogrāfiju mums atsūtījusi Inese Sudare. Viņa Bauskas rajona Svitenē, pašā leišmalē, fotografējusi saulrietu, veicot vairākus fotouzņēmumus ar Samsunga tālruņa Galaxy S5 fotokameru. Pēcāk, aplūkojot bildes, Inese četrās no tām pamanījusi apaļu papildus objektu - fotografēšanas brīdī tāds nav bijis redzams. 

Lasīt tālāk...

Andris Užegovs - Karostas spoks lauž durvis un izskrūvē spuldzītes

Andris Užegovs strādā Karostas cietumā par gidu kopš 2004.gada - tātad jau 15 gadus. Tieši viņš KGB ("Karostas Glābšanas biedrība") realitātes uzvedumā "Aiz restēm" spēlē brašā cietuma uzrauga lomu un, kā raksta portāls LSM.lv: "Jau pusotru gadu desmitu šeit bez žēlastības iesloga cilvēkus un visādi par viņiem ņirgājas — pēc viņu pašu vēlēšanās." (01.07.2017.)

Bet mums, kā ierasts, interesē Andra paranormālā pieredze. Viņš visai raiti mums atstāsta jau zināmo skumjo stāstu par Balto dāmu. Andris, tāpat kā turpat vai visi Cietumā strādājošie, piekrīt apgalvojumiem par paranormālu parādību klātesamību Karostas cietumā. Biežākas šīs izpausmes esot tad, ja apmeklētāji izrāda necieņu un familaritāti pret te pastāvošo. Tādēļ līdz pat šim brīdim, ienākot cietumā, Andris mēdzot sveicinoties teikt: "Čau, Skaistā! Mēs te bišķi pastrādāsim, netraucēsim." Protams, Andris nezina, vai tā ir Viņa, vai tie ir Viņi, bet šaubu par Andris pilnīgi piekrīt viedoklim, ka šeit risinās paranormālas parādības.

Lasīt tālāk...

Vai Pentagona publiskotie video pārliecinoši pierāda NLO eksistenci?

Kad 2020.gada 27.aprīlī ASV Jūras kara flote savā mājas lapā oficiāli publicēja trīs nelielus, zemas izšķirtspējas, graudainus video fragmentus, kuros redzami ar iznīcinātājlidmašīnu infrasarkano staru borta kamerām 2004. un 2015.gadā nofilmēti neidentificēti lidojoši objekti, šī ziņa momentā aplidoja visus lielākos pasaules tīmekļa portālus, cita starpā nokļūstot arī delfi.lv. Daudziem lasītājiem pirmajā brīdī šķita, ka citplanētu jeb citu dimensiju saprāta un/vai tehnoloģiju klātbūtne uz Zemes beidzot ir pārliecinoši pierādīta, pat vēl vairāk - ka to esamību oficiāli atzinusi pasaules varenākās lielvalsts - ASV - aizsardzības ministrija. Diemžēl, iedziļinoties lietas būtībā un iegūstot papildu materiālus, kritiski domājošo entuziasms noplaka, jo kļuva skaidrs, ka, gluži tāpat kā līdz šim, vēl joprojām nekas nav skaidrs...

Lasīt tālāk...

Sulla un satīrs

Nezināmā pētniekiem allažiņ ir likušās interesantas daudzu seno hroniku epizodes, kurās senie autori aprakstījuši lietas vai parādības, kurām tobrīd nav bijis izskaidrojuma. Daļa no mūsdienu ufoloģiskajā literatūrā minētajām seno hroniku epizodēm patiesi ir atrodamas senajos rakstos, taču mēdz gadīties arī tā, ka mūsdienu autori šos notikumus ir izdomājuši paši vai arī pārpublicējuši savos darbos kāda cita izdomātus notikumus. Falsifikatori saprot, ka reti kuram lasītājam pietiks pacietības atrast pirmavotu un noskaidrot patiesību.

Lasīt tālāk...

Valda Šneidere arī redzējusi Zaļo Jumpravu

Valda Šneidere (?-2021.g.) strādāja Dundagas pils viesnīcā no 2009.gada. Protams, ka zinājusi leģendu par rūķu kāzām pilī un Zaļo Jumpravu, kas kopš tiem laikiem mēdzot spokoties. Nu, bet par to jau dzirdējis ir ik katrs dundadznieks: "Pret slaveno rūķīšu teiku es neizturējos nekā, būtībā es nedomāju par šīm lietām." Tomēr, kad sākusi darbu pilī, bijusi visai savāda sajūta, bet arī to jau var saprast - pils ir senlaicīga un liela, dažādu tumšu stūru un attālu pažobeļu še ir daudz.

Neparastais gadījums, par kuru Valda bija ar mieru Alienam.lv laipni pavēstīt, laikam esot noticis laikam otrajā darba gadā, ne pirmajā - tātad tas varētu būt 2011.gads. Toties dienu gan Valda sakās atceramies precīzi - tā esot bijusi ceturtdiena, 23.novembris, veļu laiks.

Lasīt tālāk...

Gunta Reķe un Kristīne Cīrule stāsta kā Zaļā Jumprava cērt durvis un spēlē novusu

Gunta Reķe strādā Dundagas pils viesnīcā 17 gadus, t.i. no 2002.gada. Toreiz pilī vēl nebija veikts remonts un vēl bija jauniešiem kopmīne. Viesnīcu ierīkoja vēlāk.

Guntas meita Kristīne Cīrule, kas bieži apmeklējusi pili mātes darba dēļ, atceras nenosakāma avota mūzikas skanēšanu pilī: "Pilī skan melodija, gaitenī uz Kolonnu zāli. Ne svilpo, ne mūzika, bet tā kā melodija kaut kāda. Nakts, pus divpadsmit... Ne augšā muzikas skolā. Mazais teica: "Tas i flauta." Jā, kurš gan naktī te flautu spēlēs. To dzidējām mēs trijatā - vīrs Jānis vēl un puika mazais."

Lasīt tālāk...

Aivars Feldmanis stāsta par tikšanos ar Balto dāmu

Aivars Feldmanis (dz.1956.g.) ir interesanta personība, kas Aliens.lv lasītājam jau pazīstams no neparastā stāsta par to, kā jaunībā redzējis rūķi. Tomēr šai rakstā pastāstīsim par notikumiem XX gs. 90.gados, kad Aivars bija Karostas Liepājas garnizona virssardzes priekšnieks un kā tāds nācis saskarē ar pārdabiskām norisēm. Aivars ir senākais mums zināmais avots liecībām par Karostas cietuma Balto dāmu.

Lasīt tālāk...

NLO virs Mehikas

Kā gadījies, kā ne, bet pārskatot fotogrāfiju klāstu, kuras Alienam.lv laipni piešķīris mūsu lasītājs Ralfs, Mazais Zaļais uzdūrās šādai fotogrāfijai un akal sapriecājās. Kā nekā sen jau nebija nekādu ziņu no mājām. Gandrīz vai lieki piebilst, ka pats fotogrāfijas veicējs nemaz nezināja par šādu savu nofotografēto objektu un bija visai izbrīnīts, kad Aliens.lv viņam to pavēstīja.

Lasīt tālāk...

Roberts Brants stāsta par "šķīvīti" Pāvu ielā pie Ķīšezera

Roberts Brants ir jogas pasniedzējs studijā "Daya Yoga." Par savu aizraušanos ar jogu viņš pats saka tā: "Mans jogas ceļš aizsākās 2005.gadā. Jogai var būt daudz dažādu virzienu un pielietojumu. Mans mērķis šobrīd ir kļūt par sava ķermeņa, prāta un dzīves saimnieku nevis otrādi, ko novēlu aŗī citiem. OM." Bez tam Roberts ir arī mūziķis - pūš tūbu un spēlē basģitāru. Tomēr Aliens.lv interesi Roberts izsaucis tieši ar to, ka zēna gados redzējis tā saucamo "lidojošo šķīvi."

Lasīt tālāk...