Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Softshell kombinezoni - virsdrēbes ar pievienoto vērtību

[Reklāmas materiāls]

Mūsdienu aktīvajā dzīvesveidā, kur fiziskā aktivitāte un brīvā dabā pavadītais laiks iegūst aizvien lielāku nozīmi, īpaši svarīga kļūst izvēlēto virsdrēbju kvalitāte un efektivitāte. Viens no jaunākajiem un inovatīvākajiem apģērba risinājumiem ir softshell kombinezoni.

Lasīt tālāk ...

Ieteikumi mājokļa iekārtošanā

[Reklāmas materiāls]

Mājokļa iekārtošana vai interjera atjaunošana ir ļoti radošs process un priecīgs notikums, jo ikviena pozitīva pārmaiņa labvēlīgi ietekmē ikdienas kvalitāti un sniedz labsajūtu. Taču nereti lielā sajūsma un radošais ideju sprādziens pārtop trauksmē, un visas ieceres uz ātrām un “nesāpīgām” mājokļa pārvērtībām var tikt atliktas mēnešiem ilgi. Kā veiksmīgi izplānot un realizēt mājokļa pārvērtības?

Lasīt tālāk ...

Skaistums gan telpā, gan sirdī

[Reklāmas materiāls]

Rīgas Ziedi ir ziedu salons, kurš rūpējas par to, lai Jums būtu pieejami ziedi gan svētkos, gan ikdienā. Mums ir svarīgi, lai ikviens klients saņemtu tiki labākos, skaistākos un kvalitatīvākos ziedus, tieši tādēļ mēs esam viens no vadošajiem ziedu tirgotājiem visā Latvijā, jo cilvēki mums uzticas.

Lasīt tālāk ...

Meža pārdošana sadarbībā ar Trovent

[Reklāmas materiāls]

Vietējais mežsaimniecības uzņēmums Trovent dibināts 2016. gadā, bet tajā strādājošo darbinieku stāžs ir krietni vien ilgāks. Laika posmā līdz pat 2022.gadam mežsaimniecības uzņēmums ir uzkrājis lielu pieredzi, lai palīdzētu ikvienam - gan privātpersonām, gan uzņēmējiem, kuriem ir nepieciešams pirkt vai pārdot meža īpašumu.

Lasīt tālāk ...