Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

NLO

Ukrainā virs kara lauka nofilmēts cigārveida NLO

Pasaules medijus apskrējusi tabloīdā Daily Mail 27.februārī publicēta ziņa, ka ukraiņu karavīri kādā no frontes iecirkņiem Doņeckas apgabalā nofilmējuši nezināmu lidojošu objektu - NLO. Neparasto objektu kadrā notvēruši 406.atsevišķās artilērijas brigādes cīnītāji ar bezpilota kvadrokoptera Mavic 3T palīdzību. Objekts ir izstieptā cigāra formā, ap viņu vērojama aura.

Lasīt tālāk...

Saulriets Svitenē ar NLO?

Reizi pa reizītei mūsu lasītāji atsūta Mazajam Zaļajam kādu neparastu notikuma aprakstu vai jocīgu foto. Šoreiz interesantu fotogrāfiju mums atsūtījusi Inese Sudare. Viņa Bauskas rajona Svitenē, pašā leišmalē, fotografējusi saulrietu, veicot vairākus fotouzņēmumus ar Samsunga tālruņa Galaxy S5 fotokameru. Pēcāk, aplūkojot bildes, Inese četrās no tām pamanījusi apaļu papildus objektu - fotografēšanas brīdī tāds nav bijis redzams. 

Lasīt tālāk...

Vai Pentagona publiskotie video pārliecinoši pierāda NLO eksistenci?

Kad 2020.gada 27.aprīlī ASV Jūras kara flote savā mājas lapā oficiāli publicēja trīs nelielus, zemas izšķirtspējas, graudainus video fragmentus, kuros redzami ar iznīcinātājlidmašīnu infrasarkano staru borta kamerām 2004. un 2015.gadā nofilmēti neidentificēti lidojoši objekti, šī ziņa momentā aplidoja visus lielākos pasaules tīmekļa portālus, cita starpā nokļūstot arī delfi.lv. Daudziem lasītājiem pirmajā brīdī šķita, ka citplanētu jeb citu dimensiju saprāta un/vai tehnoloģiju klātbūtne uz Zemes beidzot ir pārliecinoši pierādīta, pat vēl vairāk - ka to esamību oficiāli atzinusi pasaules varenākās lielvalsts - ASV - aizsardzības ministrija. Diemžēl, iedziļinoties lietas būtībā un iegūstot papildu materiālus, kritiski domājošo entuziasms noplaka, jo kļuva skaidrs, ka, gluži tāpat kā līdz šim, vēl joprojām nekas nav skaidrs...

Lasīt tālāk...

NLO virs Mehikas

Kā gadījies, kā ne, bet pārskatot fotogrāfiju klāstu, kuras Alienam.lv laipni piešķīris mūsu lasītājs Ralfs, Mazais Zaļais uzdūrās šādai fotogrāfijai un akal sapriecājās. Kā nekā sen jau nebija nekādu ziņu no mājām. Gandrīz vai lieki piebilst, ka pats fotogrāfijas veicējs nemaz nezināja par šādu savu nofotografēto objektu un bija visai izbrīnīts, kad Aliens.lv viņam to pavēstīja.

Lasīt tālāk...

Roberts Brants stāsta par "šķīvīti" Pāvu ielā pie Ķīšezera

Roberts Brants ir jogas pasniedzējs studijā "Daya Yoga." Par savu aizraušanos ar jogu viņš pats saka tā: "Mans jogas ceļš aizsākās 2005.gadā. Jogai var būt daudz dažādu virzienu un pielietojumu. Mans mērķis šobrīd ir kļūt par sava ķermeņa, prāta un dzīves saimnieku nevis otrādi, ko novēlu aŗī citiem. OM." Bez tam Roberts ir arī mūziķis - pūš tūbu un spēlē basģitāru. Tomēr Aliens.lv interesi Roberts izsaucis tieši ar to, ka zēna gados redzējis tā saucamo "lidojošo šķīvi."

Lasīt tālāk...

Iesūtītie NLO novērojumi (2007.-2012.g.)

Līdzšinējais Aliens.lv ir jau trešā portāla versija. Savulaik otrā aliens.lv versija pastāvēja 5 gadus - no 2007. līdz 2012.gadam un piesaistīja lielu lasītāju interesi. Visu šo gadu laikā, lai arī ne bieži, tomēr nācās saņemt ziņojumus e-pastā vai komentāru sadaļā par redzētām un piedzīvotām neparastām lietām, tostarp arī par iespējamiem NLO novērojumiem. Šos ziņojumus tad nu arī stādām Jums priekšā šajā materiālā - spriežat nu paši. 

Mazais Zaļais

Lasīt tālāk...

Nevejas ciema apkārtnē Ziemeļkurzemē jau labu laiku novēro NLO

Vēlamies Aliens.lv lasītāju iepazīstināt ar kādu visnotaļa neparastu un apbrīnojamu novērojumu sēriju, par ko esam savākuši informāciju pārsvarā šā gada otrajā pusē. Novērojumi saistīti ar nezināmiem lidojošiem objektiem, kas ilgstoši novēroti lidojam Ziemeļkurzemes apdzīvotās vietas Nevejas apkaimē. Pus pa jokam šo lidojošo objektu vai objektus nodēvējām Herberta vārdā - par godu slavenākajam latviešu lidonim Herbertam Cukuram.

Lasīt tālāk...

Objekts debesīs Raganu mājiņas autoplača fotogrāfijā

22.08.2017 savā tvitera kontā  TV žurnālists Gustavs Terzens ar izsaukumu "Tas ir noticis!" publicējis šo fotogrāfiju. Te Godāmajam Lasītājam paskaidrosim, ka ilgu laiku šī mājele Rīgas-Tukuma ceļa labajā malā stāvēja tukša un neapdzīvota un garāmbraucošie bija to pat iesaukuši par "Raganu mājiņu" tās spicās formas dēļ. Ainavu padarīja vēl bēdīgāku pamestā tankštelle ceļa otrā pusē - to beidza darbināt tad, kad naktī laupītāji nošāva benzīntanka darbinieci. Pamestība valdīja daudzus gadus līdz beidzot šovasar šai problemātiskajā vietā tomēr uzradies jauns saimnieks - tika uzbērti stāvlaukumi un parādījās citas apdzīvotības pazīmes. Tādēļ arī saprotams Terzena kunga sajūsmas sauciens - "Tas ir noticis!"

Lasīt tālāk...

Bijušais senators: veterānu liecības par NLO ietekmi uz kodolraķešu palaišanas iekārtām pierāda, ka ASV valdība slēpj informāciju

3.maijā ABC News sniegtā intervijā bijušais, no Aļaskas ievēlētais ASV senators Maiks Greivils paziņoja, ka valsts gaisa spēkos dienējušu virsnieku liecības par nezināmu, noslēpumainu lidojošu objektu ietekmi uz amerikāņu starpkontinentālajām balistiskajām raķetēm (SBR) skaidri atklāj valdības augstāko amatpersonu melus, kad tās apgalvo, ka neko nezin par nacionālo drošību skārušiem incidentiem ar NLO iesaistīšanos.

Lasīt tālāk...

Jauni, atslepenoti dokumenti sniedz ieskatu par Lielbritānijas policijas nesen izmeklētajiem ziņojumiem par NLO un citplanētiešiem

Pēdējo gadu laikā policija no iedzīvotājiem saņēmusi astoņus ziņojumus par Lielbritānijā veiktiem NLO novērojumiem un citplanētiešiem, liecina nesen atklātībai nodotie dokumenti par NLO

Lasīt tālāk...