Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Tiesas spriedums liek Vācijas valdībai publicēt slepenos dokumentus par NLO

Pēc daudzu gadu spraigām un sīvām cīņām vācu ufoloģijas entuziasti var svinēt uzvaru! Vācijas valdībai, saskaņā ar Vācijas Augstākās administratīvas tiesas (Leipcigā) spriedumu, būs jānodod atklātībā savi slepenie NLO faili

Vācijas valdības slepenībā turēto, ar NLO fenomena izmeklēšanu saistīto dokumentu eksistenci apšaubīja līdz pat 2009.gadam, kad ufologiem izdevās iegūt nepastrīdamus pierādījumus to esamībai un uzsākt cīņu par šo materiālu publiskošanu.

Ufologi ar nepacietību gaida Vācijas x-failu publicēšanu, tomēr daži izsaka pesimistiskas prognozes, ka publicētie dokumenti nebūs tik interesanti un aizraujoši, kā daudzi gaida un cer.

Tiesa liek Vācijas valdībai padarīt pieejamus dokumentus par NLO

Vēl ne pārāk tālā pagātnē, 2008.gadā, Vācijas iekšlietu ministrs Dr.Volfgangs Šāble (Wolfang Schäuble) kategoriski noliedza, ka Vācijas valdība jebkāda veidā būtu bijusi saistīta ar NLO pētniecību, taču šī sabiedrības krāpšana cieta fiasko 2009.gadā, kad ufologs Roberts Fleišers (Robert Fleischer) publicēja ziņas, kas liecināja, ka ar ārpuszemes objektu izpēti nodarbojusies īpaša, no zinātniekiem sastāvoša parlamentārā nodaļa.

Vācu blogeris Frenks Ritmeijers (Frank Reitemeyer) bundestāgu iesūdzēja tiesā par informācijas slēpšanu un tikai nesen strīds ir atrisināts, ziņo Express.co.uk.
Pagaidām nav zināms tiesas noteiktais dokumentu publicēšanas datums.

2011.gadā Berlīnes tiesā, pamatojot savas pretenzijas pret bundestāgu, Ritmeijers sacīja, ka viņš vēlas zināt faktus un, ka viņu uztrauc tas, ka laikā, kad Francijas, Lielbritānijas, ASV un Kanādas pilsoņiem ir tiesības iepazīties ar dokumentiem par NLO, viņam kā vācietim nav tiesību iegūt šāda rakstura informāciju no Vācijas valdības.

Kādu informāciju satur Vācijas slepenie dokumenti par NLO?

Ufologi ar nepacietību un vienlaikus ar bažām gaida 2016.gada martu, kad Lielbritānijas Aizsardzības ministrija noņems slepenības statusu dokumentiem par NLO, kuri glabājās Nacionālajā arhīvā. Taču jau tagad daži NLO pētnieki pauž aizdomas, ka tie tomēr paliks nepieejami sabiedrībai.

Kamēr vieni ufoloģijas interesenti Vācijas NLO x-failu publicēšanu gaida ar sajūsmu, daudz skeptiskāks un piesardzīgāks savos izteikumos ir "UFO Investigation Manual" autors Naidžels Vatsons, kurš teica, ka šie dokumenti neatklās nekādus noslēpumus par slēptām citplanētiešu tehnoloģijām vai atrastiem citplanētiešu ķermeņiem.

Dažas valdības ar NLO saistītu informāciju tur slepenībā, lai sargātu citus valsts noslēpumus, skaidroja Vatsons.

Dažreiz valdības slēpj līdzīga rakstura informāciju, lai aizsargātu operatīvās darbības vai ar NLO fenomenu nesaistītus noslēpumus, tāpat kā informāciju par agrās brīdināšanas sistēmām vai lieciniekiem un nosaukumiem, viņš sacīja.

Šajā gadījumā, viņš piebilda, valstu valdības nevēlās, lai sabiedrība redz, ka tās šo jautājumu uztver nopietni, vai, ka tām tas ir tikpat neskaidrs, kā pārējai sabiedrībai.

Vienīgais izņēmums bija 2005.gadā, kad britu varas iestādes pēc gadiem ilgas noliegšanas bija spiestas atzīt, ka izmeklējušas ziņojumus par novērotiem NLO.

Toreiz tika secināts, ka gaisā novērojamas neizskaidrojamas parādības, bet ne lidojošie šķīvīši, - sacīja Vatsons.

Kad Vācija publicēs savus slepenos dokumentus par NLO, būs interesanti paskatīties, vai tajos nonākts pie tiem pašiem secinājumiem, viņš turpināja.

Es šaubos, ka tam visam ir jebkāda saistība ar NLO avārijām vai slepeniem kontaktiem ar citplanētiešiem, - Vatsons neslēpj savu skepsi.

Iespējams, ka vācu slepenie materiāli varētu būt saistīti ar ārpuszemes saprāta meklējumiem un iespējamo kontaktu ar citplanētu civilizācijām ietekmes novērtējumu, pētnieks pieļauj.

Attēls: Tā sauktais "Kaseles trīsstūris" - trīsstūrveida NLO, kas it kā tika nofilmēts 2014.gada 26.jūnijā debesīs virs Vācijas pilsētas Kaseles (Kassel). Detalizēta video datoranalīze parādīja, ka objekts vienā vietā it kā paiet zem rotaļlaukuma (no kura tas pēc video publicētāja apgalvojuma tika nejauši pamanīts) konstrukcijas detaļas, kas pierāda viltojumu. Avots: ekrānšāviņi no youtube.com.

Avots:
dailymail.co.uk

© Aliens.lv. Pārpublicēt atļauts tikai ievērojot ŠOS NOTEIKUMUS.