Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Katoļu baznīca izveido telefona līniju saziņai ar sātana izdzinējiem

Atbildot uz augošo pieprasījumu pēc velna izdzinēju pakalpojumiem, katoļu baznīca Milānas diacēzē (Itālija) izveidojusi "karsto" telefonu saziņai ar eksorcistiem. Monsiņjors Angelo Mašeroni, diacēzes eksorcistu galva kopš 1995.gada, paskaidroja, ka kūrija vienlaikus ar telefonlīnijas izveidi norīkojusi šim pienākumam divas reizes vairāk priesteru nekā iepriekš, jo palīdzības lūgumu skaits pēdējo 15 gadu laikā divkāršojies.

"Mums bieži prasa sniegt [izdzinēju] vārdus, telefona numurus un adreses, tāpēc mēs nolēmām kūrijā ierīkot komutatoru, kas darbosies no pirmdienas līdz piektdienai, laikā no 14.30 līdz 17.00.," - Mašeroni informē diacēzes mājas lapā. "Cilvēki, kuriem ir tāda vajadzība var mums zvanīt [uz numuru 02 8556457] un mēs sameklēsim priesteri, kas atrodas viņiem tuvāk."

Monsiņjors pastāstīja, ka viņš pazīst kādu priesteri, kas apmeklējis 120 cilvēkus dienā. "Viņam pie katra bija laiks tikai noskaitīt īsu lūgšanu, lai dotos tālāk. Tas ir nepietiekami." "Optimālais skaits vienam eksorcistam ir 2 līdz 4 vizītes dienā, pretējā gadījumā ir par daudz," - uzskata Mašeroni.

Nav skaidrs, kāpēc apsēstību skaits tā pieaug, raksta Milānas Corriere. Pēc monsiņjora Mašeroni domām pieaugums varētu būt saistāms ar to, ka Sātana izdzinēju palīdzību meklē arvien vairāk vecāki, kas netiek galā ar saviem pusaugu bērniem. "Parasti vecāki zvana, jo ir noraizējušies par bērnu, kas negrib iet skolā, lieto narkotikas vai citādi dumpojas pret vispārpieņemtām uzvedības prasībām. Patiesībā tas nev nekāds dēmons, bet, gluži vienkārši, sasniedzot 18 gadu vecumu, jaunieši nevēlas, lai kāds tiem norādītu, ko un kā darīt."

Mašeroni arī brīdina uzmanīties no šarlatāniem: "maģisko pakalpojumu sniedzēji pieprasa naudu, kamēr mēs veltam savu laiku un dodam svētību pilnīgi par brīvu. Tas nevar būt savādāk."

Monsiņjors saka, ka visi, kas meklē palīdzību ir gaidīti, taču papildina: "Īstas apsēstības, vismaz manā pieredzē, ir ļoti retas." "Bieži neparasto uzvedību izraisa mentālas parādības, mentāli un psihiatriski traucējumi."

Tomēr ne visi katoļu eksorcisti ir tik pragmātiski. Piemēram, tēvs Gabriēls Amorts, kurš pēdējos 25 gadus ieņēmis Vatikāna galvenā eksorcista amatu, apgalvo, ka sastapies ar 70 000 dēmoniskās apsēstības gadījumiem.

Tēvs Amorts uzskata, ka nesenie Romas Katoļu baznīcas klēpī atklātie seksuālās izmantošanas gadījumi ir pierādījumi "Velna darbībai Vatikāna iekšienē." Arī Aloiza Vestermana, toreiz šveiciešu gvardu komandiera un viņa sievas slepkavību ar sekojošo slepkavas pašnāvību, kas Vatikānā notika 1998. gadā, Amorts saista ar Sātana izdarībām.

Slavenajam velna izdzinējam, kura mīļākā filma ir 1973.gadā uzņemtais "Eksorcists," nepatīk arī "Harija Potera" romāni un jogas nodarbības. Maģija, vienalga, baltā vai melnā, kā arī hinduisms noved ļaunā gara kalpībā, Amorts ir pārliecināts.

Attēls: ekrānuzņēmums no Youtube.as

Avots:
milano.corriere.it

Pirmo reizi publicēts 03.12.2012.