Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Burvis - dziednieks Haiti nogalina četrus bērnus

Cenšoties ar sitieniem izdzīt ļaunos garus, burvis-dziednieks Haiti nogalinājis četrus slimus bērnus, ziņo news.com.au. Bērni, trīs meitenes un zēns, atrasti miruši pēc tam, kad kāds vietējais burvis pārliecinājis viņu māti, ka spēj izārstēt nezināmu slimību ar ko tie sirguši. 

Vecākajam bērnam bija 7 gadi, bet jaunākajam tikai 15 mēneši, žurnālistiem 3.augustā pastāstīja Marbialas pilsētas varas pārstāvis Vilfrīds Braisons.

Pēc kaimiņu teiktā, burvis, kopā ar savu brāli iestāstījis bērnu mātei, ka slimības iemesls ir dēmonu apsēstība un viņš varot tos izdzīt. Izdzīšana notikusi ar sitieniem, kurus nevienam bērnam neizdevās pārdzīvot. Mirušos bērnus burvji-slepkavas pametuši mātes gultā, bet paši aizbēguši uz galvaspilsētu. Māte atrodas apcietinājumā, burvjus meklē policija.

Kā zināms, "dēmonu" vardarbīgu izdzīšanu, kas reizēm beidzas ar "apsēstā" nāvi joprojām piekopj dažādās pasaules malās. Īpaši plaši šī primitīvā tradīcija arī mūsdienās izplatīta Kongo iedzimto vidū, taču atsevišķas slepkavības vēl pavisam nesen veikuši arī katoļu eksorcisti. Pēc ASV CIP aplēsēm aptuveni puse no Haiti iedzīvotājiem praktizē vudū - sinkrētisku XVI gs. izveidojušos rietumāfrikāņu ticējumu un katolicisma sajaukumu.

Avots: news.com.au.

Pirmo reizi publicēts 07.08.2012. Aliens lv. vecajā versijā.