Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Dagestāņu vecmāmiņa ar cirvi nogalina traku vilku

Ja Sarkangalvīte dzīvotu Dagestānā, viņas vecmāmiņai, iespējams, nevajadzētu malkascirtēja palīdzību, lai tiktu galā ar ļauno vilku. Katrā ziņā tas pavisam noteikti nebija vajadzīgs pensionārei Aišatai Maksudovai, kuras lopu aplokam pielavījies pelēcis nekavējās uzbrukt saimniecei, kad tā centās aizdzīt nelūgto viesi.

56 gadus vecā A.Maksudova žurnālistiem pastāstīja, ka pie savas mājas labojusi aploku, kad ieraudzījusi, ka pielavās vilks un grasās uzbrukt tur esošam teļam. Sieviete sāka dzīt vilku projām, taču tas, tā vietā, lai aizbēgtu, rūkdams sāka viņai tuvoties. "Ar atplestu rīkli vilks metās man virsū," - atceras Kizļaras rajona Novij Birjuzjak (Новый Бирюзяк) ciema iedzīvotāja Dagestānā. "Viņš ieķērās man kājā, es nokritu, tad vilks ieķēras galvā un visbeidzot kreisajā rokā." Maksudova centās atlauzt vilka žokļus, bet tas neizdevās. Tad viņa otrā rokā saķēra cirvi, ar ko bija labojusi aploku un vairākas reizes iesita vilkam pa galvu. Zvērs bija uz vietas pagalam.

"Mēs uzreiz zvanījām uz slimnīcu un, lai netērētu laiku, paši vedām māsu pretī ātrajai palīdzībai," - aģentūrai РИА Новости teica Aišatas māsa. Ārsti Maksudovai konstatēja seklas koduma brūces un noteica vakcinēšanos pret stingumkrampjiem un trakumsērgu. Šo diagnozi vilkam jau apstiprinājuši veterināri.

Šobrīd Vilkkāve, kā ārsti jokodamies slimnīcā iesauca Maksudovu, jau ir izrakstīta no slimnīcas un, atgriezusies mājās, visiem interesentiem labprāt stāsta un uzskatāmi demonstrē savu cīņu ar vilku.

Avots:
lenoblinform.ru

Pirmo reizi publicēts 18.11.12.