Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Izdevniecība "Apvārsnis" piedāvā

Ufologi publicē ziņojumu par Kanādā pēdējo 25 gadu laikā novērotajiem NLO

Kanādiešu ufologu grupa "Ufology Research" no Vinipegas šī gada 15.augustā publicēja kopsavilkumu 25 gadu garumā veiktam pētījumam par valsts teritorijā novērotajiem NLO.

Datus par NLO novērojumiem Kanādas debesīs ufologi vāc kopš 1989.gada. Kopumā pētījumā apkopoti gandrīz 15 000 ziņojumi par dīvainām debesu parādībām.

Sagadīšanās pēc kanādiešu ufologu uzskaitīto gadījumu skaits atbilst ASV Gaisa spēku projekta "Zilā grāmata" ietvaros fiksētajam novērojumu apjomam. Jāatzīmē gan, ka šī projekta ilgums bija mazāks nekā 20 gadi - tas tika īstenots laikā no 1952. līdz 1970.gadam.

Diemžēl, veicot papildu meklējumus tīmeklī, tā arī neizdevās atrast izvērstāku pētījuma pārskatu. Vienīgās ziņas, kuras uzgājām ir tādas, ka novērojumu lielākā daļa izdarīta laika posmā starp plkst. 10 vakarā un pusnakti, parasti jūlijā un augustā. No pilsētām NLO visbiežāk redzēts Torontā, Vinipegā, Vankūverā un Kalgarā. Novērojumu skaitam gadu no gada ir stabila tendence pieaugt. Savukārt aptuveni trīs procenti no novērojumiem jeb 467 gadījumi bijuši tā dēvētie tuvie kontakti, kas ietver gan sastapšanos ar Atnācējiem, gan Nolaupīšanu.

"Neatkarīgi no katra uzskatiem par NLO īstumu, mūsu pētījumi apliecina, ka tas ir pastāvīgs un regulāri novērojams fenomens, kas pelnījis, lai zinātnieki to pētītu," - "The Canadian Press" sniegtajā intervijā uzsver pētījuma koordinators Kriss Rutkovskis (Chris Rutkowski).

Augšējais attēls: Datorgrafika. Avots: blogspot.com

Avots:
theweathernetwork.com

Brīvpieejas materiāls. Pārpublicēt atļauts tikai ievērojot ŠOS NOTEIKUMUS.