Gaismas bumbas
- Detaļas
- 2554 skatījumi
Neparastas gaismas bumbu formu parādības, kas, iespējams, ir viens no Citpasaules izpausmes veidiem mūsējā, iespējams, galvenais.
Gaismas bumbas ir tik spožas, ka uz tām nevar skatīties ar neapbruņotu aci. Tās sazinās telepātiski.
Vēsture. Par šādiem NLO runāts jau V.Šekspīra darbā „Henrijs VI.” Tur 3 saules savienojās vienā. Gaismas bumbas bieži saista ar tādām parādībām kā lodveida zibeņiem, maldugunīm, purva ugunīm, kas mēdz būt novērojamas purvos un muklājos, tīreļos.
1697.gadā milzīga ugunīga bumba pārlidoja Hamburgai, kaut kur pilsētā tiek glabāts tās attēls.
Ugunīgās bumbas, zemes dzīļu gaisma.
Tādas visai bieži redz Jakima indiāņu rezervācijā (Vaiomingas pavalsts, ASV), Klusuma zonā Meksikā. Izmēri nezināmi, liecinieki daudzskaitlīgi. Sākot ar XX gs. 70.gadu sākumu rezervācijas apsargi un apmeklētāji ziņoja par ugunīgam bumbām, kas peld gar kalnu grēdām. To aktivitāte pastiprinās pirms zemestrīcēm.
Vienlaicīgi tika saņemti arī ziņojumi par liesmojošiem mākoņiem – tas liek domāt, ka šīs bumbas ir zemes dzīļu gaisma.
Ugunīgas bumba (precīzāk, bumbiņas) zīmē Apļus laukos (ir nofilmēts vismaz 2 reizes), tās nofilmētas arī karājoties trisjstūrī virs Radžu ezera Jēkabpilī.
Gaismas bumbas, pērļu virtenes. 1934.gadā PSRS vairāki ukraiņu lidotāji, kas veica trenniņlidojumu, vakara debesīs pamanīja neparastu ugunīgu bumbu, kas pārvietojās ar lielu ātrumu. Tai pietuvoties lidotājiem neizdevās, un pēc dažām minūtēm tā pazuda skatienam. Lidmašīnas tūdaļ pat atgriezās bāzē, kut satrauktie lidotāji ziņoja vadībai par dīvaino objektu. Tā arī nolēma, ka tas ir kāds jauns imperiālistu ierocis, kuru no šie neģēļi taisās izmantot pret padomju valsti. Tomēr drīzi "no augšas" pienāca oficiāls dokuments, kurā tika apgalvots, ka lidotāji redzējuši lodveida zibeni, tiesa, visai reta paveida.
Daudzi liecinieki debesīs virs Labokas (Teksasas pavalsts, ASV) 1951.gada augustā (un arī vairākas citas reizes!) novēroja debesīs virs pilsētas „V” veidā izvietotas dažādas gaismas un intensitātes bumbas. Objektu varēja uztvert radarā, tas kustējās ar ātrumu 600-1440 km/st., taču visi pārtveršanas mēģinājumi beidzās nesekmīgi. Iespējams, nezināma metereoloģiska parādība.
Ugunīgas bumbas, zeltainās bumbas. Daudzi liecinieki tādu parādību redzēja 1990.gadā Nevadas tuksnesī ASV. „Spožas miniatūras saules” uzkārās uz vairakām minūtēm gaisā, tad vai nu izdzisa, vai arī tuvojas zemei, atstājot aiz sevis tvaika asti. Tās bieži novēroja konusveidīgu uguņu ielenkumā. Šīs bumbas visbiežāk parādījās virs „Zonas Nr.51” un ap to. Līdz ar to visloģiskākais izskaidrojums būtu – militāro eksperimentu rezultāts.
Gaismas bumba uz Klints kupola mošejas. 2011.gada 29.janvārī tika nofilmēts, kā NLO gaismas bumbas izskatā lēnām nolaidās uz Klints kupola mošejas Jeruzālemē, bet visai aši pēc tam ar lielu ātrumu uzšāvās debesīs. Filmējums - šeit. Vēl jo interesantāk tas ir tādēļ, ka virs Izraēlas, īpaši Jeruzālemes, darbojas viena no labākajām (ja ne pati labākā!) pretgaisa aizsardzības sistēmām "Dzelzs kupols."
Enerģētiskās bumbas stājas seksuālos sakaros. 1606.gada 30.janvārī jauna sieviete Fransuāza Bo stājās tiesas priekšā. Viņa bija apsūdzēta par to, ka viņa krāpusi savu vīru ar kādu no dēmoniskajiem sukubiem. Tiesas sēdes protokolā lasāms:
„Apsūdzētā liecina, ka 1605.gadā dažas dienas pirms Visu svēto dienas, kad viņa naktī gulējusi blakus savam vīram, kaut kas esot uzmeties uz viņas gultas, tā ka viņa izbailēs pamodusies; citreiz tas pats kaut kas esot uzmeties kā lode viņai uz gultas, turklāt šoreiz viņa bijusi nomodā, bet vīrs atkal gulējis. Garam bija cilvēka balss. Kad viņa jautājusi, kas tur ir, klusa balss atbildēja, ka viņai neesot jābaidās, ka tas, kas viņu piemeklējis, esot Svētā Gara bruņinieks, ka viņš esot sūtīts, lai ar viņu gulētu kā pielaulātais vīrs, un viņai neesot jābaidās viņu uzņemt savā gultā."
Pētījumi.
Trevora Konstebla pētījumi. Šis amerikāņu zinātnieks ar infrasarkanajām fotofilmām, pielietojot dažādus filtrus un eksperimentējot ar dažādiem ekspozīcijas laikiem, fotografējot enerģijas koncentrācijas vietas un arī NLO lidojumu trajektorijas. Ar aci ierobežotā redzes diapazona dēļ tas nav redzams, bet pētnieka aparatūra fiksēja dīvainas amēbveida struktūras bez noteiktām formām – pa pusei caurspīdīgi plazmas veidojumi, kas mazliet tā kā atbilst šeit aplūkotajai Ugunīgo bumbu (šongu) tematikai. Bez tam viņš novēroja arī kaut kādas ģeometriskas formas, kas atstaro gaismu, kā to dara cieti priekšmeti.
Saites.
NLO.
NLO klasifikācijas.