Cietais stars
- Detaļas
- 2305 skatījumi
Saukts arī par Pievelkošo staru.
Tā tiek saukts stars, kas nāk no NLO un ir sajūtams fiziski (var noliekt novērotāju pie zemes), tāpat var izbīdīties no NLO korpusa kā statīvs vai tausteklis.
Tādi NLO, kas sūtījuši "cieto staru," tikuši galvenokārt lidmašīnu pilotu pamanīti - virs Ziemeļurāliem, Francijā, Altaja novadā, Itālijā, Irkutskas un Volgogradas tuvumā, ASV. Aculiecinieki apgalvo, ka no NLO izlienot viens vai vairāki koniskas vai cilindriskas formas "cietie stari," kas viscaur ir viena spožuma, tiem ir striktas aprises un salīdzinoši neliels kustības ātrums.
Veselā virknē gadījumu "stari" tikuši izbīdīti nevis taisni, bet pa izliektu trajektoriju. Gaismas konusa krāsa var būt gaišizila, pat balta, reizēm - purpura, kā arī ar zaļgani lillā nokrāsām. Stars no NLO parasti izbīdās bez trokšņa, tomēr parādās un izzūd ar klikšķi vai klusu skrapstoņu.
Reizēm šie "stari" iedarbojas uz lietām vai dzīvām būtnēm. Ļevs Vjatkins (Лев Вяткин) liecina: "Es sliecos domāt, ka tas nav gaismas stars, bet gan spīdošs un stipri uzmagnetizēts gāzes vadnis. Aizturot gāzi "magnēta caurulē," pilnīgi iespējams izsaukt "cietā stara" efektu ar "ievilkšanu" un "izbīdīšanu." Taču man vienalga nav saprotams cēlonis un nepieciešamība tādā darbībā no NLO puses." Pēc tāda Vjatkina izteikuma parādījās parādības apzīmējums - "izbīdāms magnētisks gāzes vadnis."
Tīri teorētiska ir tāda stara iespējamība, bet kaut kad (kad?!) pētnieki no Honkongas un kontinentālās Ķīnas esot paziņojuši, ka tie aplēsuši nosacījumus, pie kādiem gaisma patiesi verētu pievilkt priekšmetus.
Saites.
Nolaupīšanas.
NLO.