Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

NLO kustība

Kustības ātrums.

Spēja krasi mainīt kustības virzienu. 1868.gada jūlijā Oksfordas Astronomiskās observatorijas darbinieki novēroja spīdošu objektu, kas lidojuma laikā apstājās un vairākas reizes mainīja lidojuma virzienu.

Lēcienveida kustība. 1783.gadā itālis Kavello virs jūras pamanīja ovālu spožu objektu, kas kustējās lēcieniem. Drīzi vien tas uztraucās vertikāli augšup un aizlidoja uz austreņiem. Vēl pēc tam objekts krasi izmainīja lidojuma virzienu un palielināja spožumu, apgaismojot visu apvidu. Tad viņš no apaļa kļuva par izstieptu, sadalījās divos un izgaisa.

Krītošas lapas kustība. 1871.gada augustā astronoms Truvlē paziņoja par masveida NLO parādīšanos virs Madonas (Latvija) lielā augstumā. Tiem bijusi trijstūru, apaļa un četrstūraina forms, tie kustējušies ar dažādu ātrumu. Viens no objektiem zaudēja spēju manevrēt un sācis krist - krītošas lapas kustībā.

Netrūdošie ķermeņi

Mirušu cilvēku miesas, kas it kā palikušas nesatrunējušas pēc viņu nāves, tādēļ dažādās reliģijas un kultos tiem tiek piedēvēts svētums.

Vēsture. Jau sen netrūdoši ķermeņi tiek uzskatīti par svētuma pazīmi.
Jau no kristietības pirmajiem gadsimtiem netrūdošo pīšļu godināšana bija viens no svarīgākajiem baznīcas iestādījumiem. Svēto apbedījumu vietas piesaistīja tūkstošiem svētceļnieku. Kristietības sākumā liturģiju obligāti noturēja virs mocekļu pīšļiem. Vēlāk uz šīm vietām cēla dievnamus, pīšļus glabāja zem altāra galda.
Krievijā, piemēram, pēc Oktobra apvērsuma lielinieki organizēja šo "sveto" pīšļu pārbaides kampaņu, kuras rezultātā tika atklāta liela baznīcnieku krāpniecības sistēma.

Pazīstamākie netrūdējušie ķermeņi.
      Itiligova mūmija.
      Taizemes mūks.

Jāatzīst, šai jomā baznīcas nodarbojušās ar blēdībām.

Par relikviju likvidāciju.

"Pēc pašu darbaļaužu ierosinājuma un neatlaidīga pieprasījuma Arhangeļskas, Vladimiras, Vologdas, Voroņežas, Maskavas, Novgorodas, Oloņecas, Pleskavas, Tambovas, Tveras, Sarātovas un Jaroslavļas guberņās 58 gadījumos izdarīta tā sauktā "netrūdošo" relikviju atvēršana. Šī atvēršana, klāt esot darbaļaužu masām, garīdzniecībai, ārstiem ekspertiem un padomju varas pārstāvjiem, atklaja veselu rindu blēdību, ar kuru palīdzību kulta kalpotāji krāpuši tautas masas. Ar mirdzošiem dārgakmeņiem rotātos sudraba relikviju šķirstos atrada satrūdējušus, pīšļos pārvērtušos kaulus vai arī ar audumos ietīta dzelzs karkasa palīdzību imitētus ķermeņus, zeķes, zābakus, cimdus, vati, miesas krāsā nokrāsotu kartonu u.tml. Visu to arhiereji un mūki lika pielūgt hipnotizētajām masām, godāt kā netrūdošu (t.i., laika zoba nesagraužamu) miesu un visa tā vārdā lika ziedot baznīcai savus grūti pelnītos grašus.
Iedomāto Voroņežas Mitrofana pīšļu vietā atrasts galvaskauss ar pielīmētiem matiem, daži kauli, lupatu un vates čupa, daži cimdi un maiss ar visādiem gružiem. Pārdonas Tihona šķirstā atrasts galvaskauss, satrūdējuši kauli, kartons, zeķes, zābaki, cimdi; krūšu kurvja vietā - dzelzs karkass. Sviras Aleksandra klosterī Oloņecas guberņā masīvā, vairāk nekā 40 pudu smagā sudraba relikviju šķirstā atrada vaska lelli. Suzdaļā, Vladimiras guberņā, Suzdaļas Jefrosinijas pīšļu vietā bija no audekla izgatavota lelle un nedaudzas atsevišķu kaulu atliekas. Tambovā, Pitirima relikviju šķirstā atrada lelles veida sudraba futrāli, kurā bija ielikts neliels daudzums kaulu, pie kam galvaskauss bija veikli izgatavots no vaska. Arhangeļskas guberņas Verkoļskas Artemija pīšļi bija parasto ogļu, sarūsējošu naglu un sasmalcinātu ķieģeļu maisījums. Žabinskas tuksnesī, Tulas guberņā, masīvais sudraba relikviju šķirsts, kurā pēc baznīcu kalpu apgalvojumiem atrodoties Makarija netrūdošais ķermenis, bija pilnīgi tukšs. Vasīlija Svētlaimīgā katedrālē Maskavā atrasti pusaudža Gavriila pīšļi, kas sastāvēja no vaska un neliela 1/2 veršoka gara satrunējuša kaula. Šos pīšļus bija atvedis no Polijas un nolicis publiskai godināšanai pazīstamais melnsimtnieks protohierejs Vostorgovs jau 1915.gadā, lai propagandētu cilvēknīdēju antisemītismu, bet 1912.gadā, kad šie pīšļi vēl atradās Polijā, tos tādā pašā nolūkā izmantoja carisms, reliģiski pamatojot neģēlīgo Beilisa prāvas inscenējumu. Pārējos gadījumos lielāko tiesu atrasti ar vati un audumiem aptīti pussatrūdējuši, pulverī pārvērtušies kauli, pie kam dažos gadījumos atrasti lieki kauli, kas pēc saviem apmēriem, blīvuma, svaiguma un baltuma atšķīrās no pārējiem kauliem; citos gadījumos, gluži otrādi, daudzu kaulu skeletos trūka; dažreiz relikviju šķirstos atrada nepiederošus priekšmetus, kam ar kultu nebija nekāda sakara, piemēram, saktas, salauztus aizsakrus, uzgriežņus, pogas, nesenās naudas zīmes u.tml.
Šie un zeltītie relikviju šķirsti ar iedomātām netrūdošām miesām tajos vecajām valdošajām šķirām bija nepieciešami kā tumšo, hipnotizējamo masu muļķošanas aparāts uz reliģiska pamata. Minēto relikviju šķirstu nolūks bija arī piešķirt "reliģisku svētumu" tiem vai citiem administratīvajiem, tirdzniecības un  rūpniecības centriem. Tāda nozīme, piemēram, bija Radoņežas Sergija pīšļiem Krievijas Maskavas periodā un Aleksandra Ņevska pīšļiem Pēterburgas periodā. Pēc gāztās tirānu Romanovu dinastijas pārstāvju plāna relikvijām vajadzēja atturēt tautu no "iekšēja noskaņijuma," tāpēc arī NikolajaRomanova pēdējās valdīšanas laikā citu pēc citas cildināja šādas relikvijas: Ugļičas Teodosija, Sarovskas Serafima, Kašinas Annas, Belgorodas Josifa, Tambovas Pitirima un Toboļskas joana pīšļus. Tieslietu tautas komisariātā izdarītā tiesas izmeklēšana klostera priekšnieces Aleutinas, tirgotājas Labzinas u.c. lietā atklāja relikviju kulta inscenēšanu pašā laboratoriskajā procesā. Grupa Maskavas miljonāru (Labzini, Grjaznovi u.c.) kopā ar sinodes ierēdņiem fabricēja relikvijas un gatavoja pazīstamā lielceļu bandīta un pēc tam arī 1.ģildes tirgotāja Vasilija Ivanoviča Grjaznova kanonizāciju, lai gan viņš, kā noskaidrojās izmaklēšanā, piederēja pie skopcu sektas.
Tiesas izmeklēšana Maskavas Donas klostera hieromonaha Dosifeja u.c. lietā pierādīja, ka tā saukto Viļņas svēto Joana, Antonija un Jevstafija "pīšļi," ko pilsonis Belavins (mūku kārtā patriarhs Tihons) cara laikā pārsūtījis no Viļņas uz Maskavu, ir mumificēti līķi, par ko tagad katrs var pārliecināties, aplūkojot šīs mūmijas Veselības aizsardzības tautas komisariāta muzejā (Maskavā, Petrovkā, 14.nr.).
Jau pēc Oktobra revolūcijas [lielinieku sarīkotā Oktobra apvērsuma, Aliens.lv] - 1918.gadā - baznīcas kalpi, lai politiski ietekmētu atpalikušās masas, kanonizēja metropolītu Astrahaņas Josifu,vienu no ievērojamākajiem darbiniekiem Stepana Razina laika sacelšanās apspiešanā.
Tagadējā patriarha kancelejā tiek gatavots Sibīrijas baznīcas augstmaņu Safronija un Pāvela, kā arī Mangazeiskas Vasilija kanonizācijas inscenējums. Valsts vara un valdošās šķiras uzdeva baznīcas kalpiem izmantot relikvijas kā drošu aparātu, ko ieteicis jau Jānis Zeltamute, lai aptumšotu tautas apziņu, nostiprinātu tajā reliģiskus aizspriedumus un līdz ar to palielinātu arī savu ietekmi uz tumšajām masām. Bez tam dārgu relikviju šķirstu izbūve un to kults baznīcas kalpiem savukārt noder par līdzkli milzīgu ienākumu iegūšanai, vācot naudu, pārdodot sveces, "dziedinošu" eļļu un ūdeni, noturot aizlūgšanas, akatistus un citas manipulācijas, kam maģiska nozīme tumšo ļaužu acīs.
Darbaļaužu masu revolucionārā apziņa protestē pret to, ka mumificēti līķi, mirušo paliekas vai līķu imitācija Padomju Krievijā varētu tikt nodoti baznīcu organizāciju brīvā rīcībā masu ekspluatēšanai, tā pārkāpjot viselementārākos kopdzīves noteikumus un apvainojot visu apzinīgo pilsoņu jūtas...
Tādēļ Tieslietu tautas komisariāts ieteic izpildei sekojošo:
1) Vietejām izpildu komitejām ar atbilstošas aģitācijas palīdzību, balstoties uz darbaļaužu masu revolucionāro apziņu, konsekventi, plānveidīgi un pilnīgi jālikidē relikvijas, pie tam atmetot katru nenoteiktību un svārstīšanos savu pasākumu veiksanā.
2) Minētā mirušu ķermeņu, leļļu u.tml. kulta likvidācija realizejama, nododot tos muzejos.
3) Visos gadījumos, kad atklājas šarlatānisms, triku taisīšana, viltojumi un citi krimināli nodarījumi, kuru nolūks izmantot tumsību, vienalga, vai to darījuši atsevišķi kulta kalpotāji vai arī bijušās oficiālās konfesiju organizācijas, tieslietu nodaļām jāierosinatiesas vajāšana pret visām vainīgajām personām un izmeklēšana jāuzdod tieslietu nodaļu vai Tieslietu tautas komisariāta svarīgu lietu izmeklēšanas tiesnešiem un pati lieta jāiztiesā pilnīgi publiski."
                         /"Komunistiskās partijas un padomju valdības attieksme pret reliģiju un baznīcu," LVI, 1960.g., 55.-58.lpp./
                         /ņemts no "Ateista rokasgrāmata," LVI, 1962.g./

Saites.
Trūdēšana un pūšana.
Mūmijas un mumifikācija.

Ņūportas tornis

Neparastas izcelsmes sens akmens tornis Kanādā, kas, iespējams, liecina par skotu klātbūtni Jaunajā pasaulē pirms Kolumba.

Atrašanās vieta. Kanādā, Jaunskotijas provinces vidienē starp Zelta un Gaspero upēm.

Apraksts. Tornis bijis apaļš un stila ziņā atbilst ziemeļu romānikas arhitektūrai. Šodien no tā pāri palicis tikai akmeņu un zemes pakalns.
Drupas atrodas privātīpašumā, un pētījumi un izrakumi vēl nav tikuši veikti. Līdz ar to nav zināms arī torņa vecums, taču līdzīgi torņi Skandināvijā un Skotijā celti laikā no 1150.–1400.gadam.

Saites.
Amerikas atklāšana.
Jaunskotijas province.

Numeroloģija

Numeroloģija Korānā. 
Vārds yawm ("diena") atkārtojas 365 reizes.
Vārds shahr ("mēnesis") atkārtojas 12 reizes.
Kaut kā atkārtojas arī al-malaaikah ("eņģeļi"), al-shayaateen ("dēmons"), al-dunya ("šī pasaule") un al-aakhirah ("nākamā dzīve") u.c.
Ir musulmaņi, kas pēc Korāna mēģina paredzēt kādus notikumus, piemēram, Izraēlas "krišanu," "Pastaro dienu" vai Dvīņu tornņu bojāeju Ņujorkā (Tauba sūras numurs utt.).

Исследуя числа, о которых говорят люди, мы обнаружили, что они неправильно указывают количество, некоторые из фраз были взяты выборочно для того, чтобы подогнать под свое мнение о Книге Аллаха.

Шейх Др.Халид аль-Сабт сказал:

«Др. Ашраф Абдурраззаг Гатанах представил «изучение числовых чудес в Священном Коране», которое было издано в книге под названием: «Коран и Числовые Чудеса, критическое изучение числовых чудес Священного Корана». В заключении он совершает обзор трех других книг: (1) Ijaaz al-Raqm 19 (Чудо числа 19) Басима Джарара; (2) al-Ijaaz al-Adadi fil-Quraan (числовые чудеса в Коране) Абдураззаг Науфаль и (3) al-Mujizah (Чудо) Аднан аль Рифаи. Автор пришел к следующему заключению:

В результате исследования я пришел к выводу, что «числовых чудес», о которых говорится в этих книгах, не существует и эти книги основаны на выборочном подходе для того, чтобы доказать эту гипотезу и уверить в этом читателя.

Подобный предвзятый подход приводит иногда к тому, что автор идет против того, что было единогласно принято умой, как например изменение чтения Мусхафа Усмани, что является недопустимым; или использование произношения из некоторых Мусхавов, без уделения внимания произношению в других Мусхаах. Также встречаются противоречия основным принципам арабского языка в отношении синонимов и антонимов». (стр 197, Damascus, Manaar lil-Nashr wal-Tawzee, первое издание, 1420 AH/1999 CE.)

Др. Фахд аль-Руми сказал подобное о предвзятом подходе Др. Абдураззаг Науфаля в выборе слов, для обеспечения числового баланса. Например, он сказал: «Слово yawm (день) упомянуто в Коране 365 раз, т.е. число дней в году. Для того, чтобы доказать это, он посчитал слова «al-yawm» и «yawman», но проигнорировал такие слова как «yawmukum» (ваш день) и «yawmuhum» (их день) и «yawmaidhin» (в этот день), потому что если бы он посчитал их, то получил бы другое число.

Тоже самое относится к слову «al-istiaadhah», которое относится к поиску убежища от шайтана. Он утверждает, что оно повторяется 11 раз, но при подсчете он учитывал слов «aoodhu» (ищу убежища) и «fastaidh» (искать убежища), но не учел слово «udhtu» (Я искал убежища) или «yaoodhoona» (они ищут убежища) или «ueedhuha» (я ищу убежища для нее) или «maaadh Allaah» (да простит Аллах) (См.: Ittijaahaat al-Tafseer fil-Qarn al-Raabi Ashara (2/699, 700), Beirut, Musasat al-Risaalah, second edition, 1414 AH)

Из этого, хорошо обоснованного замечания в отношении слова «yawm» и том сколько раз оно использовано, все становится ясно.

В-третьих:

В отношении подсчета времени (al-hisaab, упомянутого в суре Юнус, 10:5), Аллах указал на лунное летоисчисления, без изменения с течением времени.

Некоторые ученые сказали в отношении аята:

«И они остались в их пещере триста лет, и прибавка девять» (18:25)

Что 300 лет по солнечному календарю, а 309 по лунному.

Это мнение было опровергнуто шейхом Мухаммадом ибн Салих аль Усеймин, который обосновал это при утверждении того, что подсчет времени идет согласно лунному календарю, а не солнечному:

«и прибавка девять» означает, что их необходимо прибавить к 300, т.е. они оставались там 309 лет. Может возникнуть вопрос: «Почему бы просто не сказать 309»?

Это подразумевается, но Коран является самой красноречивой Книгой, и для правильного (согласно Арабскому языку) окончания аятов сказано: «И они остались в их пещере триста лет, и прибавка девять» (18:25)

Это противоречит предположению людей, что 300 относится к солнечному летоисчислению, а девять было прибавлено для лунного летоисчисления, и мы не можем доказать, что Аллах имел ввиду это. Кто может доказать, что имел ввиду Аллах?

Даже, если в результате подсчетов и получится, что 300 лет по солнечному календарю соответствуют 309 годам лунного календаря, мы не можем говорить об Аллах подобным образом, потому что только Аллах считает время.

Каким же образом подсчитывается время?

Время подсчитывается по новолуниям, поэтому мы можем сказать, что мнение о 300 годах солнечного исчисления и 309 годах лунного летоисчисления - слабое.

Во-первых: не доказуемо, что Аллах имел ввиду это.

Во-вторых: количество месяцев и лет у Аллаха основано на новолуниях.

Аллах сказал (перевод смысла):

«Он - Тот, Кто даровал солнцу сияние, а луне - свет. Он установил для нее фазы, чтобы вы могли вести летосчисление и знали счет. Все это Аллах сотворил только ради истины. Он разъясняет Свои знамения для людей знающих.» (10:5)

«Они спрашивают тебя о новолуниях. Скажи: «Они определяют промежутки времени для людей и хаджа» (2:189)

Подсчет времени по новолуниям был хорошо известен Пророкам и их последователям, в то время как подсчет времени по солнцу был известен последователям ложных верований, но, к сожалению, многие мусульмане следуют за ними в наши дни.

Др. Халид аль-Сабт сказал в опровержении тем, кто утверждает, что аят: «Здания, которые они построили» (9:11) в сура Тауба относится к взрывам в Америке:

Пятый пункт - Эти связи основаны на солнечном календаре, который был взят у наций идолопоклонников, и у которого нет связи с Пророками (да благословит их Аллах и приветствует).

Напротив, календарь, который узаконен в шариате это календарь основанный на лунном летоисчислении и на новолуниях, который более точен. Пророки использовали лунный календарь.

В хадисе Василя ибн аль-Аскга (да помилует его Аллах) сказано, что Пророк (да благословит его Аллах и приветствует) сказал: «Сухуфы Ибрагима были ниспосланы ему в первую ночь Рамадана, и Тора была ниспослана шестого Рамадана, и Инджиль (Библия) был ниспослан 13 Рамадана, и Фуркан (Коран) был ниспослан 24 Рамадана». Передано Ахмадом (4/107) и Байхаки в аль-Сунане (9-188). Иснад Хасан. Шейх Албани упомянул о нем в al-Saheehah (1575).

И если бы их календарь не был бы основан на новолуниях, то об этом не было бы известно. На это также указывает хадис переданный в al-Saheehayn от Ибн Аббаса (да помилует его Аллах), который сказал:

«Когда Пророк (да благословит его Аллах и приветствует) прибыл в Медину, он увидел, что иудеи постятся в день Ашура. Он сказал: «Что это?» Они сказали: «Это благой день, и в этот день Аллах спас Сынов Исраилевых от их врагов. Поэтому Муса постился в этот день» Бухари (2004) и Муслим (1130).

И аль-Хафиз (да помилует его Аллах) указал на то, что они не основывали подсчет времени на солнечном календаре. См. al-Fath (4/291 and 7/323).

Ибн Каййюм (да помилует его Аллах) сказал, комментируя аяты:

«Солнце плывет к своему пристанищу. Так предопределил Могущественный, Знающий. Мы определили для луны положения, пока она снова не уподобляется старой пальмовой ветви.» (36:38-39)

Таким образом, лунный календарь был хорошо известен среди народа и приводил к меньшим ошибкам, и он более точен, чем солнечный календарь, и люди легко могут следовать за ним. Так, Аллах сказал (перевод смысла):

«Он - Тот, Кто даровал солнцу сияние, а луне - свет. Он установил для нее фазы, чтобы вы могли вести летосчисление и знали счет. Все это Аллах сотворил только ради истины. Он разъясняет Свои знамения для людей знающих.» (10:5).

Но Он не сказал подобного о солнце, и время Хаджа, поста, Ида и других Исламских событий основаны на лунном календаре. Все это по мудрости и милости Аллаха, и для защиты Его религии, так как в этом случае людям легче считать и избегать ошибок, и разногласий, которые были у людей писания» (Miftaah Daar al-Saaadah, стр 538, 539.)

Из последнего комментария Ибн Кайюма (да помилует его Аллах), следовали солнечному календарю, и об этом ясно сказано аль Хафиз ибн Хаджаром (да помилует его Аллах) в его ответе, после того, как приписал это мнение ибн Каййуму. См al-Fath (7/323). Но это не играло роли в их религии, напротив это было привнесено невеждами из их числа».

В отношении пользы, которую мы извлекаем из аята «И они спрашивают тебя о новолуниях…», шейх ибн Усеймин (да помилует его Аллах) сказал:

«… мы узнаем, что для всех народов определены периоды времени - и это периоды определены Аллахом - новолуния - поэтому эти периоды определены глобально, потому что Аллах сказал: «Они определяют промежутки времени для людей».

То, что касается последних событий, т.е. принятие европейского календаря, то у него нет ясной основы и не имеет смысла и не предписано шариатом. Так, один месяц длится 28 дней, другой 30, иногда 31, без какой-либо на то причины. Более того, эти месяцы не имеют физических признаков для людей, для того чтобы они могли определить время, в отличии от лунного календаря, у которого есть хорошо известные людям признаки.» Tafseer al-Baqarah (2/371).

Куртуби сказал, в отношении аята:

«Воистину, число месяцев у Аллаха - двенадцать. Так было записано в Писании в тот день, когда Аллах сотворил небеса и землю» (9:36)

Этот аят указывает на то, что акты поклонения и другие должны совершаться в соответствии с месяцами и годами известными арабам, а не в соответствии с тем, что использовали Персы, Византийцы или Копты, и не должно быть больше 12 месяцев по причине различия количества дней; в некоторые месяцы 30 дней, в некоторые больше или меньше этого.

Но число дней в месяце у арабов не превышает 30, иногда бывает меньше. И нет определенных месяцев, в которых число дней меньше, это зависит от движения луны по небу. Tafseer al-Qurtubi (8/133).

И Аллаху известно лучше.  

Noslēpumainā būda

Neparasts objekts uz Mēness, ko 2021.gada beigās pamanīja ķīniešu kosmiskā misija "Nefrīta Zaķis - 2."

Šo objektu uzgāja un nofotografēja ķīniešu Mēness izpētes misija "Nefrīta Zaķis - 2" pavadoņa neredzamajā pusē pie Fon Karmāna krātera. Ķīnieši to nosaukuši par "Noslēpumaino būdu" (Šeņ Misjao). Nākamos 3 mēnešus "Nefrīta Zaķis - 2" pētīs neparasto objektu.

Saites.
Mēness anomālijas.