Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Laptjevu jūra

1978.gadā Laptjevu jūrā mīnukuģa kapteinim ziņoja, ka uz kuģa gandrīz visi mēraparāti rāda nepareizi, daži no tiem pavisam saplīsa. Tai pat laikā vakts matrozis ziņoja, ka red neparastu objektu, ka karājas tieši virs kuģa. Gandrīz visa komanda izskrēja uz klāja un redzēja kā apmēram 30 m augstumā virs kuģa karājas NLO zvana formā. Tas viss špreksteļoja gaiši dzeltenā krāsā un rādījās puscaurspīdīgs. Tā viducī bija kaut kas viegli pulsējošs - līdzīgi sirdij. Kapteinis un komanda sastinga izbrīnā. Pēc kāda laika NLO lēni un piesardzīgi nolaidās uz ūdens virsmas un ātri devās prom, pazūdot skatienam. Konda tad attapās, normāli sāka rādīt arī visi mēraparāti. Vēlāk izrādījās, ka arī cits kuģis, kas atradās pāris kilometrus atstatus no mīnu kuģa, arī pamanīja neparastu dzeltenas krāsas objektu, kas netālu pārvietojās pa ūdens virsmu.

Liangbuas ala

Liang Bua - "Aukstā ala" (malajiešu val.).

Kopš 2004.gada, kad publicēja pirmos ziņojumus par 2003.gada „mazo cilvēciņu” jeb "hobitu" atradumiem Liangbuas alā Flores salā Indonēzijā, zinātnes pasaulē turpinās diskusijas vai atradumi pārstāv atsevišķu senāko cilvēku sugu, - Homo erectus pundurvariantu Homo floresiensis, kas uz salas izveidojies izolācijā no pārējas pasaules jeb tā bijusi ar mikrocefāliju vai citu līdzīgu galvaskausu deformējošu saslimšanu sirgstoša modernā Homo sapiens grupa?

Luiziādu arhipelāgs

Pirmās franču apkārtpasaules ekspedīcijas laikā 1766.-1769.gados L.A. de Bugenvila vadībā tika atkal atklāts Luiziādu arhipelāgs. 

Lekas sala

Pēdējos pāris gados Norvēģijā atrasti vismaz četri jauni kuģu apbedījumi – viens no tiem Lekas salā Vidusnorvēģijas piekrastē.

Aplūkojamie objekti. 
      Herlohaugenas kapukalns. Viens no lielākajiem Norvēģijā.

Saites.
Norvēģija.

Lejassaksija

Vācijas federālā zeme.

Braunšveiga. Braunschweig. Pilsēta Okeres krastos, upe savieno Braunšveigu ar Vidusvācijas kanālu. 267 100 iedzīvotāji (1977.g.). Tehniskā universitāte dibināta 1745.g., augstskolas, muzeji, teātris, botāniskais dārzs. Rakstu avotos pirmo reizi minēta 1031.gadā.
      Dankvarderodes pils. 1173.-1203.g., romānika. Ar bronzas lauvas figūru (1166.g.).
      Sv.Blāzija doms. 1195.g., pārbūvēts XV gs.
      Viduslaiku gotiskas baznīcas un vecais rātsnams (XIV-XV gs.), dzīvojamās mājas, ģilžu un tirdzniecības ēkas (XIII-XVIII gs.) ar pildrežģiem, renesanses un baroka fasādēm, portāliem.
      Ričmondas pils ar parku. 1768.g., arhitekts K.K.V.Fleišers.
      Fīvegu nams. 1804.g., klasicisms, arhitekts D.Žilli.
      Hercoga  Antona Ulriha muzejs. 1886.g., arhitekts O.Zommers.

Saites.
Vācija.