Aliens

Pieslēgties Reģistrācija

Pieslēgties

Lietotājvārds *
Parole *
Atcerēties

Izveidot profilu

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Vārds *
Lietotājvārds *
Parole *
Parole pārbaudei *
E-pasts *
E-pasts pārbaudei *
Captcha *

Leons XI (1605.g.)

231.Romas pāvests Leons XI, kas valdīja Romā tikai 1 mēnesi 1605.gadā.

78.(???)pāvests Leons XI. Malahija pareģojumā pāvests nosaukts par "ūdens cilvēku" - pāvests Romā valdīja tikai mēnesi un saskaņā ar Bībeli ūdens ir īslaicības simbols.

Saites.
Romas katoļu pāvesti (33.g.-patlaban).

Leruā-Gurāns, Andrē (1911.-1986.g.)

Franciski - André Leroi-Gourhan.
Franču arheologs un antropologs.

Dzīvesgājums. Dzimis 1911.gada 25.augustā.
Pēc abata Breila nāves nāca Andrē Leruā-Gurāns, kas bija Breila skolnieks un skolotāja teoriju samainīja ar savējo „Alu mākslas struktūras teoriju,” kas katru alu ar tās dažādajiem zīmējumiem uzlūkoja kā vienotu, pēc īpaša plāna radītu mitoloģisku kompleksu. Šī pilnīgi izfantazētā teorija, lai cik tas nebūtu dīvaini, uz diviem gadu desmitiem kļuva par vadošo zinātnisko hipotēzi alu aizvēstures pētījumos.
Miris 1986.gada 19.februārī.
Šis paleomākslas pētīšanas periods beidzās 1986.gadā līdz ar Leruā-Gurāna nāvi. Pēc viņa nāves arheologu vidū tā arī neatradās nevienas spēcīgas personības, kas paleomākslas izpēti spētu vest tālāk. Rezultātā šī mazā pētnieku sabiedrība sašķēlās vairākās savstarpēji konfliktējošās grupās. Vienīgais, par ko tie bija vienisprātis, bija tas, ka abata Breila un Leruā-Gurāna vadībā pavadīti 84 gadi „pa tukšo.”

Limas Roze, svētā

Peru svētā, kreoliete.

Ložmetēji

Citās grāmatās Hērons stāstīja par tehnisko jauninājumu izmantošanu kara mākslā. Tās bija īpašas katapultas, kas šāva ar vairākām bultām reizē. Tātad ložmetēja priekštece.

Lielais Ziemeļu ceļš

Karmoja ar saviem trīs kuģu kapiem (Gronhauga kuģis 1902.g., Osebergas kuģis 1904.g., Salhushaugena kuģis 2022.g.) ir viens no pirmsvīkingu un vīkingu laikmeta nozīmīgākajiem centriem Norvēģijā. Salas sīkķēniņš pārvaldīja kuģu satiksmi, kas Lielajā Ziemeļu ceļā (Nordvegen) devās cauri Karmzunda šaurumam.